Sayılı Gün Çabuk Geçti: Öykü Gürman’ın Nikah Tarihi Belli Oldu!

‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ adlı eseriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Öykü Gürman, özel yaşamı ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Nişanlısı Fatih İçmeli ile birlikte düğün tarihini yoğun konser programları ve deprem nedeniyle birkaç kez ertelemek zorunda kalan Gürman’ın, merakla beklenilen nikah tarihi sonunda belli oldu.

“Evlerinin Önü Boyalı Direk” şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden ve geniş bir hayran kitlesi kazanan Öykü Gürman, sakin bir hayat yaşıyor.

Yalnızca müzik kariyeriyle değil, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

Gürman, uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Fatih İçmeli ile evlilik hazırlığı yapmaya başladı. Çift yoğun konser programı ve yaşanan deprem sebebiyle düğün tarihini birkaç kez ertelemek zorunda kalmıştı.

”Şarkı söylemeye çok tutkun biriyim, işimi de öncelikle yapmak istiyorum”

Ülkemizde yaşanan depremler ve sık konser programı nedeniyle düğün tarihini birkaç kez erteleyen Öykü Gürman katıldığı bir programda ‘Ülke olarak içinde bulunduğumuz acı olaylar nedeniyle, evlilik kararını verdiğimizde moral olarak iyi değildik, kurgulayamadık, planlayamadık. Sonrasında da konserler çıktı, şarkı söylemeye çok tutkun biriyim, işimi de öncelikle yapmak istiyorum’ demişti.

Sonunda merakla beklenilen tarih belli oldu. Buna göre, ünlü çift 3 gün sonra Bakü’de nikah masasına oturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x