Hamas’ın Öldürüp Bedenini Yarı Çıplak Kamyon Kasasında Teşhir Ettiği Kadının Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

İsrail’de Hamas’ın düzenlediği baskında hayatını kaybeden 30 yaşındaki Alman Shani Louk’un son anlarına dair görüntüler gün yüzüne çıktı. Louk, saldırı öncesi son kez kameralara yansıdı. Olayın ardından iç çamaşırına dek soyulan Louk’un bedeni, bir kamyonetin arkasına konularak adeta bir ‘zafer turu’ atıldı.

Hamas’ın başlattığı saldırılar ve İsrail’in karşılık vermesi sonucunda, Hamas-İsrail çatışmasında kayıplar binleri aştı. Ayrıca, Hamas’ın çok sayıda sivilin kaçırıldığı bilgisi de gündeme geldi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, Hamas militanlarının bir baskın sonrasında, ölü olduğu düşünülen bir genç kadını kamyonetin arkasında taşıdığı görüldü. Bu görüntüler uluslararası arenada büyük bir tepkiye yol açtı.

Dövmeli ve rastalı saçları ile dikkat çeken bu genç kadının, Alman pasaportuna sahip 30 yaşındaki dövmeci Shani Louk olduğu belirlendi.

Barışçıl bir müzik etkinliğine katıldığı bilinen genç kadının kredi kartının çalındığı ve Gazze’de kullanıldığı, ailesi tarafından Alman medyasına aktarılmıştı.

Louk’un Instagram hesabından yapılan son paylaşımlar, festival alanında bir arkadaşıyla dans ettiğini gösteriyordu.

Ailesi, “Kızımız pasifist ve savaş karşıtı biriydi. Barışı savunurdu” şeklinde konuştu. İsrail’de doğan fakat Alman pasaportuna sahip olan ve Almanya’da ikamet eden Louk, Hamas’ın festival alanında 260 kişiyi öldürdüğü olayda hayatını kaybetmişti.

İşte o görüntüler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x