Sınırsız Kelle Paça Çorbası Karşılığında Transfer Olan Kaleci Kenan Gürsen Goygoycuların Diline Düştü

Transfer süresinde yıldız futbolcularının kaprislerini hepimiz çok iyi biliriz. Kimisi kalacağı evi beğenmez, kimisi maaşının yanı sıra sınırsız uçak bilet ister, eşini ikna etmek derken transfer süreci uzar da uzar. Karabağlar Spor Kulübü ise kaleci problemini aşmak için Kenan Gürsen Saat’i bir sezonluğuna kadrosuna katmak istiyor. 

Kaleci Kenan Gürsen’i bir seneliğine ‘sınırsız kelle paça çorbası’ karşılığında anlaşma sağlıyor. 

Ayrıntılara birlikte bakalım?

İzmir’de amatör spor kulüplerinden Karabağlar Spor Kulübü, genç kaleci Kenan Gürsen Saat (23) ile anlaşma yapmak için ilginç bir yöntem izledi.

Spor kulübü başkanı Adem Kuzu’nun aynı zamanda restoranı olduğunu ve burada sık sık kelle paça çorba içtiğini belirten Saat, “Başkanımızın restoranına uzun zamandan beri gidiyordum. Orada sık sık kelle paça çorba içiyordum.” diyor.

Bu teklifi kendisinin yaptığını söyleyen kaleci, “Bu teklif de benden geldi. Bir sezon boyunca çalışmalarım karşılığında sınırsız kelle paça içeceğim.” diyor.

Kenan Gürsen’in gözü yükseklerde, Transfer bence çok güzel oldu. Bu sene şampiyon olursak hedefim, beyti karşılığında yeni anlaşma imzalamak” diyerek planlarını açıklıyor.

Başkan Yardımcısı Sinan Mermercioğlu ise, ‘Kenan çalışmalarının karşılığını çorba olarak alıyor. Kendi istediği zaman restorana gidip çorbasını içiyor. Başka oyuncular da bu transferi ilginç buluyor. Kenan ‘Sizden para istemiyorum, sınırsız çorba istiyorum’ dedi. Biz de kabul ettik. Kenan iyi bir kaleci. Oyuna iyi hakim olabiliyor, uzun top oynayabiliyor. Maçlarda inşallah bize keyifli dakikalar yaşatır’ diye konuştu.

Bu muazzam anlaşmaya gelen tepkiler ise şöyleydi?

?

?

?

?

?

?

?

?

Sizin anlaşmayla ilgili düşünceleriniz neler? Yorumlara bekleniyorsunuz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir