Parfüm reklamıyla Arap yarımadasına açılıyor

Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle büyük bir çıkış yakalayarak adını geniş kitlelere duyuran Hande Erçel, Arap ülkelerinde de büyük bir hayran kitlesi kazanmış durumda. Reklam dünyasının da ilgi gösterdiği ünlü oyuncu, ünlü “Laverne” parfüm markasıyla büyük bir anlaşma gerçekleştirdi.

Samimihaber.com sitesinde yer alan habere göre birçok markanın gözde yüzü olan Hande Erçel, Arap ülkelerinde yayınlanacak devasa bir reklam kampanyasının merkezinde yer alacak. “Laverne” adlı parfümün reklam yüzü olarak seçilen Erçel’in, bu anlaşma için oldukça yüksek bir ücret aldığı iddia ediliyor.

Hande Erçel, reklamların aranan yüzü olma özelliğini sürdürüyor. Arap ülkelerinde de büyük ilgi gören ünlü oyuncu, “Laverne” adlı parfüm markasıyla işbirliği yapmıştır. Bugün, reklam filminin çekimleri Swissotel’de gerçekleştirildi. Depo Film’in öncülük ettiği bu reklam çekimi, pembe, beyaz ve sarı tonlarda çiçeklerle süslenen bir alan üzerinde gerçekleşti. Reklam, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Umman, Kuveyt, Ürdün, Fas, Libya ve Katar gibi ülkelerde yayınlanacak.

Daha önce ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun partneri Georgina Rodriguez ile reklam filmi anlaşması yapan marka, şimdi de Hande Erçel’le benzer bir anlaşma yapmış gibi görünüyor. Hande Erçel’le yapılan bu anlaşmanın süresinin 1 yıl olduğu belirtiliyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x