Doğum, Haritası , Çocuk Doğum Haritası Nedir? Nasıl Yorumlanır? İlişki Haritası Nasıl Çıkarılır?..

Doğum Haritası Nedir?
Doğum haritası, doğduğunuz anda gökyüzünün sahip olduğu anlık görüntüdür. Gezegenlerin, burçların ve yıldızların konumlandığı evlerin yorumudur. Bu nedenle aldığımız ilk nefesin önemi doğum saatimizin de önemini vurgulamaktadır ki bu an bizim parmak izimiz gibidir. Bu haritada kişiliğiniz, potansiyelleriniz, güçlü ve zayıf yönleriniz, karakteriniz, kariyeriniz, aşk hayatınız, evliliğiniz, arkadaşlarınız, aileniz, para kazanma yollarınız ve en önemlisi şu an bu durumun nasıl yol alacağı hakkındaki yorumlar dahil olmak üzere bir çok konuda bilgi verir bize. Bu harita hakkında bilgi almak için doğum gününüzün gün ay yıl ve saat olarak net olması gerekmektedir. Haritanızın çıkarılmasını ve yorumlamasını bir astrologdan talep edebilirisiniz.

Çocuk Doğum Haritası Nedir?
Çocuk doğum haritasında, çocuğunuzun kişilik ve karakter analizi çıkar. Hayattaki şanslı ve zorlanacağı yerler neresidir, element ve nitelikleri nelerdir, aile, kardeş, arkadaş ilişkileri nasıl olabilir, hangi üniversite alanında devam etmeli, meslek alanında nerelerde başarılı olabilir, hangi spor ve ya sanat alanında seçim yapılmalı, ileride flört ve evlilik hayatı hakkındaki tüm potansiyellerini size net olarak vermektedir. Haritanızın çıkarılmasını ve yorumlamasını bir astrologdan talep edebilirisiniz.

Rektifikasyon Nedir?
Rektifikasyon astrolojik bir terim olmakla birlikte Türkçesi doğum saati bulma çalışmasıdır. Doğum haritası analizi için doğum saatinizin kesin olması gerekmektedir. Bu nedenle gün ay yıl tarih bilgileri doğru olan fakat doğum saatini bilmeyenler için bu çalışma yapılır. Hayatınızda önemli sayılacak olaylar (evlilik tarihiniz, çocuklarınızın doğum tarihi, ameliyat tarihleri) sizin doğum saatinizin bulunmasında çok etkilidir. Haritanızın çıkarılmasını ve yorumlamasını bir astrologdan talep edebilirisiniz.

Seçimsel Astroloji (Tek Soru Danışmanlığı) Nedir?
Olayların en iyi başlangıç tarihini belirleme çalışmasına denir ve sorular şu şekilde olabilir?
*Haritama göre evlenmek, hamile kalmak, çocuğumu doğurmak için en doğru zaman nedir?
*Emlak, gayrimenkul, araç alım-satımı yapacağım tarihleri belirleyebilir miyiz?
*Taşınma ile ilgili en iyi tarihler nelerdir?
Bu sorulara benzer, ameliyat, operasyon, iş, kariyer, ticaret, sözleşme imza gibi her türlü sorunun en iyi tarihini belirlemede kullanılan bir yöntemdir. Haritanızın çıkarılmasını ve yorumlamasını bir astrologdan talep edebilirisiniz.

Sinastri (İlişki) Haritası Nedir?
Sevgili, eş, patron-çalışan, iki arkadaş, öğretmen-öğrenci diye devam edebileceğimiz birçok ilişkinin, iki kişi arasındaki birbirlerine olan etkilerinin, karşılıklı hislerin, tensel uyumun, iletişim dilinin ve birçok alanın kişisine göre incelendiği bir harita türüdür. Haritanızın çıkarılmasını ve yorumlamasını bir astrologdan talep edebilirisiniz.

Sevgilerimle…
Astrolog Saadet Gülbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir